02128421019
لوگو پالاترومارکت

قیمت گیج فشار ویکا / معرفی و بررسی پرشر گیج‌های ویکا

قیمت گیج فشار ویکا / معرفی و بررسی پرشر گیج‌های ویکا

 مشاوره و استعلام قیمت 

02128421019

لیست مطالب

تاریخچه شرکت ویکا 

در 2 ژانویه 1946 الکساندر ویگاند و فیلیپ کاچل WIKA GmbH را در کلینگنبرگ تأسیس کردند. دو حرف ابتدایی نام خانوادگی آنها نام شرکت WIKA را تشکیل می‌داد. در سال 1951 کنراد ویگاند، پسر الکساندر ویگاند، مدیریت شرکت را بر عهده گرفت. یک دهه بعد، با تجمیع شعب، سنگ بنای مقر فعلی در کلینگنبرگ گذاشته شد.

در سال 1967، اورسولا ویگاند کنترل شرکت را از شوهر فقیدش به دست گرفت. او برای دستاوردهای استثنایی خود در سال 1984 مدال دولتی را برای خدمات برجسته دریافت کرد. 

 

با افتتاح دفتر مرکزی جدید ویکا در سال 1988، کلینگنبرگ به عنوان دفتر مرکزی این شرکت خانوادگی تایید شد. در اوایل سال 1994، استاندارد کیفیت بالای WIKA به DIN ISO 9001 توسط انجمن آلمان برای صدور گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت (DQS) تایید شد.

ویکا برای پنجاهمین سالگرد خود، شماره 1 در سراسر جهان برای اندازه گیری فشار مکانیکی و دما بود. در همان سال، پس از مرگ اورسولا ویگاند، الکساندر ویگاند، نوه همنام موسس شرکت، مدیریت کسب و کار را بر عهده گرفت.

در سال 1999 ساخت یک مرکز حسگر جدید به پایان رسید که با 13000 متر مربع فضای تولید می تواند با نیازهای رشد نامحدود مقابله کند. در مناطق تولید، اولین فعالیت KAIZEN در سال 2002 آغاز شد.

 

برای استعلام قیمت و مشاوره فنی رایگان با ما تماس بگیرید

چرا ویکا یک برند قابل اتکا جهانی است؟ 

 

تطبیق پذیری و انعطاف پذیری

وسعت و عمق انتخاب بی‌نظیر، انتخاب زیادی از راه حل‌های اندازه گیری را به شما ارائه می‌دهد. برنامه ویکا به تعدادی از خطوط تولید تقسیم می‌شود و بنابراین برای گسترده ترین برنامه ها مناسب است. علاوه بر این، بسیاری از ابزارها را می‌توان با یکدیگر ترکیب کرد یا می‌توان آن‌ها را گسترش داد.

 

ابزارهای اندازه گیری فشار ویکا (ترانسمیترهای فشار ویکا)

 ویکا طیف کاملی از ابزارها را مانند گیج فشار، فشار مطلق و فشار تفاضلی ارائه می‌کند مانند: گیج‌های فشار ویکا ، فشارسنج‌های دیجیتال ویکا، سنسورهای فشار (همچنین به عنوان ترانسمیتر فشار شناخته می‌شوند)، ترانسمیتر فرآیند، گیج‌های فشار با سیگنال خروجی، سوئیچ‌ها فشار و رله‌ها.

 

 

مطلب پیشنهادی: قیمت ترانسمیتر ویکا و عوامل موثر بر آن

 

 

با استفاده از مهر و موم دیافراگمی، ابزار اندازه گیری را می‌توان در دماهای شدید از -130 درجه فارنهایت تا +750 درجه فارنهایت و با محیط های تهاجمی، خورنده، ناهمگن، ساینده، بسیار چسبناک یا سمی استفاده کرد. 

طیف گسترده ای از لوازم جانبی شامل شیرها و وسایل حفاظتی (به عنوان مثال دریچه های فشار سنج، خروس های فشار سنج و سیفون های گیج فشار)، لوازم جانبی نصب و لوازم جانبی الکتریکی است.

 

 

معرفی انواع ابزارهای اندازه گیری فشار ویکا

 

گیج فشار بوردون تیوب ویکا (0.6 … 7000 بار)

حوزه کاربرد این پرشر گیج‌ها با لوله های بوردون، محیط های مایع و گاز است. برای اندازه گیری وظایف در محیط های تهاجمی، نه بسیار چسبناک و غیر متبلور، حتی در محیط های تهاجمی، انواع فولاد ضد زنگ مناسب هستند. پر کردن مایع کیس، خوانایی دقیق گیج فشار را حتی با بارهای فشار دینامیکی بالا و ارتعاشات تضمین می کند. وقتی صحبت از بالاترین دقت به میان می‌آید، در مجموعه گسترده WIKA، فشار سنج‌های دقیقی با دقت 0.1، 0.25 یا 0.6 درصد از مقدار مقیاس کامل اندازه‌گیری می‌شود. برای این پرشر گیج‌ها می توان گواهی DKD/DAkkS تولید کرد.

 

گیج فشار سنج با المنت دیافراگمی برای ایمنی اضافه بار بالا (16 mbar … 40 bar)

این پرشر گیج‌ها با عناصر فشار دیافراگمی برای رسانه های گازی و مایع و تهاجمی مناسب هستند. گیج‌های فشار با فلنج‌های اتصال باز حتی برای محیط‌های بسیار چسبناک و آلوده در محیط‌های تهاجمی نیز مناسب هستند. بسته به مدل ابزار و محدوده فشار، ایمنی اضافه بار 3 یا 5 برابر مقدار مقیاس کامل استاندارد است. این ایمنی اضافه بار برای طرح های ویژه 10، 40، 100 یا 400 بار نیز امکان پذیر است. دقت اندازه گیری حفظ می‌شود. با بارهای فشار دینامیکی بالا و ارتعاشات، یک پر شدن مایع در بدنه فشارسنج خوانایی دقیق را تضمین می کند.

 

گیج فشار سنج ویکا با عنصر کپسولی برای فشارهای بسیار کم (2.5 … 600 mbar)

حوزه کاربرد این پرشر گیج‌ها محیط‌های گازی هستند. محدوده مقیاس بین 0 … 2.5 mbar و 0 … 1000 mbar در کلاس‌های دقت از 0.1 تا 2.5 است. ساختار این پرشر گیج‌ها از دو دیافراگم دایره‌ای موجدار تشکیل شده است که در اطراف لبه با یک مهر و موم ضد فشار به هم متصل شده‌اند. در برخی موارد حفاظت اضافه بار امکان پذیر است. گیج های فشار عمدتاً در آزمایشگاه و فناوری خلاء یا مهندسی پزشکی و محیط زیست برای نظارت بر فیلتر و اندازه گیری محتویات استفاده می‌شوند.

 

 

محصول پیشنهادی: گیج فشار تمام استیل لوله بوردون ویکا 232.50

 

گیج فشار مطلق ویکا

زمانی که فشارهای اندازه گیری شده مستقل از نوسانات طبیعی فشار اتمسفر باشد، از پرشر گیج‌های مطلق ویکا (absolute pressure gauge) استفاده می‌شود. فشار محیط اندازه‌گیری شده در برابر فشار مرجع تعیین می‌شود که با نقطه صفر فشار مطلق مطابقت دارد.

به طوری که می‌تواند یک خلاء تقریباً کامل در محفظه مرجع وجود داشته باشد، این به طور کامل تخلیه می شود. محدوده مقیاس برای گیج های فشار بین 0 … 25 mbar مطلق و 0 … 25 bar مطلق، با کلاس های دقت 0.6 … 2.5 است. این پرشر گیج‌های بسیار دقیق، به عنوان مثال، برای نظارت در ماشین های بسته بندی خلاء و پمپ های خلاء استفاده می شود. آنها همچنین برای نظارت بر فشار تراکم در آزمایشگاه ها یا برای تعیین فشار بخار در مایعات استفاده می شوند.

 

گیج‌های فشار تفاضلی (دیفرانسیلی) ویکا

گیج‌های فشار تفاضلی با طیف وسیعی از عناصر فشار کار می‌کنند. در نتیجه، محدوده اندازه‌گیری از 0 … 0.5 mbar تا 0 … 1000 بار و فشارهای استاتیکی تا 400 بار امکان پذیر است.

این پرشر گیج‌های تفاضلی، به عنوان مثال، جریان گاز و مایع و میزان رسوب در کارخانه‌های تصفیه را کنترل می‌کنند. آنها همچنین برای نظارت بر فشار بیش از حد در اتاق های تمیز و برای اندازه گیری سطح در مخازن بسته استفاده می‌شوند. آنها همچنین برای کنترل نیروگاه‌های پمپاژ مناسب هستند.

 

محصول پیشنهادی: گیج فشار لوله بوردون ویکا مدل 213.53

 

گیج‌های فشار ویکا برای اندازه گیری فشار گیج منفی (گیج های فشار خلاء ویکا)

گیج‌های فشار ویکا را نمی‌توان تنها برای اندازه گیری فشار مثبت، بلکه برای اندازه گیری فشار گیج منفی نیز استفاده کرد. به محض اینکه فشار مطلق کمتر از فشار اتمسفر باشد، به آن فشار گیج منفی می‌گویند. قبلاً این فشار سنج با علامت منفی نیز به عنوان فشار کم تعیین می‌شد. 

 

سخن پایانی: 

شکی نیست که برند ویکا یکی از بهترین برندها در سطح جهان است٬ ولی برای ارائه قیمت با توجه به نوسانات ارز باید به صورت روزانه به روز و بررسی شود پس اگر شما هم علاقه‌مند به خرید و تهیه انواع ترانسمیترهای ویکا هستید٬ برای مشاوره فنی قبل از خرید همین امروز با کارشناسان فروش ما در پالاترومارکت در تماس باشید.

 

 

راه های ارتباطی با ما

واتس آپ : 09357141700

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین محصولات ما
مقالات پالاترومارکت
مقالات مرتبط
سبد خرید