02128421019
لوگو پالاترومارکت

نمایندگی Rosemount (رزمونت) در ایران + معرفی شرکت Rosemount

نمایندگی Rosemount (رزمونت) در ایران

 مشاوره و استعلام قیمت 

02128421019

لیست مطالب

رزمونت یکی از شرکت‌های تابعه Emerson Electric است. دفتر مرکزی آن در شاکپی، مینه سوتا واقع شده است.

شرکت رزمونت انواع ابزاردقیق مانند ابزارهای اندازه‌گیری فشار، دما، سطح، جریان DP و … و همچنین ابزار دقیق تحلیلی و تشخیص برای تجزیه و تحلیل گاز، تجزیه و تحلیل مایع، اندازه گیری احتراق و تشخیص شعله و گاز را تولید می‌کند.

 

تاریخچه شرکت Rosemount

شرکت مهندسی رزمونت (Rosemount Engineering) توسط فرانک ورنر، رابرت کپل و ورنون هیث در منطقه مینیاپولیس سنت پل در سال 1956 با تمرکز بر صنعت هوافضا، که پس از آن تحت گسترش برنامه فضایی ایالات متحده به سرعت در حال رشد بود، تأسیس شد. در سال 1966، این شرکت به صنعت تحلیل و بررسی تجاری متنوع شد و به Rosemount Inc معروف شد.

 

بنیانگذاران این شرکت، فرانک ورنر و ورنون هیث، در دهه 1950 اسکی را آغاز کردند و تصمیم گرفتند کفش اسکی بهتری را معرفی کنند. این ایده منجر به ساخت کفش اسکی Rosemount در سال 1965 شد که یکی از اولین طرح های تمام مصنوعی بود. کارخانه اسکی در سال 1968 به Bass Sports فروخته شد، اما برند Rosemount تا زمانی که توسط Raichle در سال 1972 خریداری شد مورد استفاده قرار نگرفت.

 

موفقیت آن توجه چندین شرکت با فناوری پیشرفته را به خود جلب کرد. Rosemount توسط Emerson Electric  در آگوست 1976 خریداری شد.

 

در سال 2013، امرسون از خرید یک دفتر مرکزی جدید جهانی در شاکوپی، مینه سوتا برای دفتر مرکزی محصولات با برند رزمونت خود خبر داد.

 

نام تجاری Rosemount با Emerson، Emerson Automation Solutions، Rosemount، Rosemount Inc و Rosemount Engineering مرتبط است.

 

نمایندگی Rosemount (رزمونت) در ایران

نمایندگی رزمونت

از انواع ابزار دقیق برند رزمونت می‌توان به ترانسمتیرهای فشار و دما رزمونت اشاره کرد که توسط پالاترومارکت نماینده رزمونت در ایران با ضمانت اصالت کالا و بهترین قیمت بازار خدمت شما خریداران محترم عرضه می‌شود.

چرا باید ترانسمیتر فشار Rosemount را انتخاب کنیم؟

ترانسمیترهای رزمونت برای اندازه گیری دقیق و قابل اعتماد جریان، دما، سطح و فشار در کاربردهای صنعت برق و فرآیند استفاده می شوند. ما در پالاترومارکت، با ارائه ترانسمیترهای فشار و دما Rosemount، ترانسمیترهای گیج، تفاضلی و فشار مطلق را برای صنایع برق و نفت و گاز و سایر صنایع ارائه می دهیم.

در ادامه به بررسی دلایلی می‌پردازیم که چرا انتخاب

 

 

عملکرد ترانسمیترهای فشار Rosemount

ترانسمیترهای فشار رزمونت برای نظارت بر فشار تفاضلی، مطلق و گیج در فرآیندهای صنعتی استفاده می‌شود. این دستگاه ها یک سیگنال خروجی آنالوگ تولید می کنند که معمولاً 4 تا 20 میلی آمپر است که به پانل مترها، سیستم های کنترل، کنترلرها و ضبط کننده ها برای کنترل و/یا نظارت بر عملیات فرآیند ارسال می شود.

این فرستنده‌های فشار شامل گزینه‌های نگهداری هستند که با استفاده از ارتباط‌دهنده‌های میدانی Rosemount، PLC یا سیستم‌های DCS به راحتی قابل دسترسی هستند. آنها علاوه بر تضمین عملکرد و ایمنی، در محیط های چالش برانگیز به کاهش زمان توقف برنامه ریزی نشده کمک می کنند.

 

همچنین آنها با مواد پیزوالکتریک تولید می شوند که در برابر میدان های الکترومغناطیسی و تشعشعی و همچنین ارتعاش مصون هستند. این فرستنده ها ممکن است به سیستم های مهم دیگری مانند سیستم های PLC یا DCS متصل شوند.

 

 

کاربردهای ترانسمیتر فشار رزمونت

فرستنده‌های فشار در بسیاری از کاربردهای دنیای واقعی یافت می شوند. آنها در تجهیزات فرآیند یافت می شوند تا به اپراتورهای تجهیزات در مورد سطوح بالای فشار هشدار دهند تا از وقوع یک شرایط ناامن جلوگیری شود. ترانسمیترهای فشار Rosemount نیز برای کمک به کنترل فشار اعمال شده توسط ماشین‌ها در طول فرآیندهای تولید استفاده می‌شوند. علاوه بر این، می‌توان از آن‌ها با دستگاه‌های دیگر برای اندازه‌گیری جریان آب، ارتفاع، عمق و افت فشار برای هشدار در مورد نشت سیستم استفاده کرد.

 

سخن آخر:

باتوجه به موارد ذکر شده اگر علاقه‌مند به خرید تجهیزات ساخت شرکت رزمونت هستید، همین امروز با کارشناسان فروش ما در پالاترو مارکت تماس بگیرید.

 

 

محصولات پبشنهادی رزمونت: 

ترانسمیتر فشار روزمونت 2088G1

ترانسمیتر فشار روزمونت 2088A1

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین محصولات ما
مقالات پالاترومارکت
مقالات مرتبط
سبد خرید