02128421019
لوگو پالاترومارکت

گیت ولو (gate valves) چه مزایا و معایبی دارد؟

 مشاوره و استعلام قیمت 

02128421019

لیست مطالب

چرا استفاده از گیت ولو در صنایع می‌تواند مفید باشد و بهترین انتخاب است؟

 

گیت ولو صنعتی به گونه ای طراحی شده اند که به عنوان دریچه های ایزوله عمل کنند که جریان یک محیط را به یک مکان معین متوقف می‌کند. 

مقاومت کم گیت ولو در برابر سیال

گیت ولو‌ها مقاومت سیال بسیار کمی دارند. حداقل مقاومت سیال به دلیل کانال داخلی مستقیم بدنه است که به سیال اجازه می دهد مستقیماً از شیر بدون تغییر جهت جریان یابد. به این ترتیب، مسیر جریان بدون مانع است.

بهره‌وری انرژی

gate valve یک گزینه مناسب برای افرادی است که به دنبال شیر کم مصرف هستند، زیرا جهت حرکت شیر عمود بر جهت جریان رسانه است. در نتیجه هنگام باز یا بستن شیرهای دروازه در مقایسه با شیرهای گلوب، برق کمتری مصرف می‌شود. 

بدنه ساده شیر کشویی

گیت ولو‌ها از یک بدنه نسبتا ساده تشکیل شده اند. بنابراین، عملکرد آنها در مقایسه با شیرهای ایزوله با طرح های پیچیده تر آسان تر است.

 

 

مطلب پیشنهادی: بررسی مزایا و معایب شیر توپی (بال ولو)

 

جهت جریان دوگانه گیت ولو

گیت ولو‌ها این ظرفیت را دارند که در هر جهتی در مدار مورد استفاده قرار گیرند. به عبارت دیگر، جریان رسانه آنها برای تمام جهات بدنه شیر بلامانع است و تحت جریان جهت دار محیط قرار نمی‌گیرند. این ویژگی آنها را برای استفاده در خطوط لوله که جهت جریان ممکن است بسته به محیط تغییر کند، ایده آل است.

این ولوها دارای حداقل فرسایش هستند

در مقایسه با سایر گزینه‌ها، گیت ولوها معمولاً زمانی که کاملاً باز هستند، فرسایش کمتری را در سطح آب‌بندی خود تجربه می‌کنند. این حداقل فرسایش عمدتاً به عملکرد مهر و موم محکم شیر مربوط می‌شود.

حداقل افت فشار

به دلیل جریان آرامی‌ که این ولوها فراهم می‌کنند، افت فشار شیرهای دروازه‌ای حداقل است. 

 

خرید و قیمت گیت ولو

پالاترومارکت یک تامین کننده انواع ولو‌ها و کنترل ولو ها است و کارشناسان ما در این زمینه تخصص دارندُ پس اگر به دنبال خرید انواع ولو هستید همین امروز با کارشناسان ما در تماس باشید. 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین محصولات ما
مقالات پالاترومارکت
مقالات مرتبط
سبد خرید