021-88521630
021-28421019
جستجو

خرید ترانسمیتر فشار مطلق یا Absolute

خرید ترانسمیتر فشار مطلق یا Absolute

خرید و مشاوره:

021-88521630
021-28421019

واتس آپ:
09357141700

محصولات ارائه شده در پالاترومارکت

ترانسمیتر فشار مطلق یا Absolute چیست و چگونه کار می‌کند؟ 

ترانسمیتر فشار مطلق٬ فشار را در خلاء کامل و بدون محتویات داخل اندازه‌گیری می‌کند. اندازه‌گیری در فشار مطلق از صفر مطلق به عنوان نقطه مرجع استفاده می‌کند. بنابراین، در اینجا هیچ مقایسه ای از نظر تغییرات فشار یا نسبیت وجود ندارد.

 

تعریف فشار مطلق فشار عدم وجود ماده در یک فضا یا خلاء کامل است. بهترین مثال از فشار مرجع مطلق، اندازه‌گیری فشار بارومتری است. به منظور تولید یک سنسور فشار مطلق، سازنده خلاء بالایی را در پشت دیافراگم حسگر مهر و موم می‌کند. بنابراین اگر اتصال فشار فرآیند یک ترانسمیتر فشار مطلق به هوا را باز نگه دارید، فشار بارومتریک واقعی را می‌خواند.

 

ترانسمیتر فشار مطلق چگونه کار می‌کند؟

با فرستنده‌های فشار مطلق، فشار نسبت به خلاء کامل اندازه گیری می‌شود. این بدان معنی است که آنها تحت تأثیر هیچ گونه تغییر جوی خارجی از جمله تغییرات ارتفاع یا فشار هوا قرار نمی‌گیرند. از آنجایی که آنها هیچ ارتباطی با سیستم خارجی ندارند، هیچ گره آزادسازی در سیستم وجود ندارد.

به سادگی، طرف فرستنده فشار مطلق که در تماس با رسانه فشار نیست در معرض یک محفظه خلاء دائمی‌مهر و موم شده قرار می‌گیرد. این ترانسمیتر های فشار مطلقه فشار یا انرژی مکانیکی را به سیگنال های الکتریکی تبدیل می‌کنند. فرستنده های با فشار صفر مطلق به عنوان بخشی از برآورد فشار مربوط به ارتفاع یا فشارسنجی استفاده می‌شوند.

 

مطلب پیشنهادی: خرید ترانسمیتر فشار / نکاتی که قبل از خرید پرشر ترانسمیتر باید بدانید

کاربردهای ترانسمیتر فشار مطلق چیست؟

ترانسمیترهای فشار مطلق برای اندازه گیری دما، فشار، گازها و دبی جریان در سیستم های بسته در سراسر صنایع استفاده می‌شوند. در زیر برخی از صنایعی که سنسورهای فشار در آنها به طور گسترده استفاده می‌شود ذکر شده است:

فرستنده فشار مطلق به طور گسترده در هر جایی که ارتفاع بالاتر از ارتفاع سنج مورد نیاز باشد، مانند سیستم های ناوبری استفاده می‌شود.

امروزه این فرستنده ها همچنین در زمینه پیش بینی آب و هوا برای اندازه گیری های فشارسنجی کمک می‌کنند. آنها اجازه می‌دهند ایستگاه های هواشناسی کوچک شوند. به عنوان مثال، می‌توان با استفاده از حسگرهای کوچک در گوشی های هوشمند یا تبلت ها، آب و هوا را پیش بینی کرد.

بیشتر کاربردهای صنعتی نیاز به خلاء جزئی دارند. این در مورد سیستم های بسته بندی مواد غذایی که فشار باقیمانده طول عمر محصول داخلی را تعیین می‌کند، صدق می‌کند. سنسور فشار مطلق به اطمینان از فشار یکسان در هر بسته کمک می‌کند.

 

از ترانسمیترهای فشار مطلق نیز در صنعت اتوماسیون استفاده می‌شود. در خودروهای بنزینی و دیزلی برای اندازه گیری فشار در منیفولد موتور استفاده می‌شود. بنابراین، آنها به عنوان سنسور فشار مطلق منیفولد یا MAP شناخته می‌شوند. واحد کنترل الکترونیکی موتور (به اختصار ECU) از این اطلاعات برای رفع احتراق بهینه زمان احتراق و ترکیب سوخت و هوا استفاده می‌کند.

علاوه بر این، آنها در صنایعی مانند داروسازی، مواد شیمیایی، تحقیقات علمی‌و غیره استفاده می‌شوند.

آیا به دنبال یک ترانسمیتر فشار مطلق برای کاربرد صنعتی خود هستید؟ پس بهتر است که آنها را از یک تامین کننده قابل اعتماد با ضمانت اصالت کالا تهیه کنید. پالاترومارکت سنسورهای فشار و  ترانسمیتر فشار مطلق را با طراحی مناسب را از برندهای شناخته شده جهان با ضمانت اصالت کالا به شما ارائه می‌دهد. 

همین امروز برای مشاوره و خرید با ما تماس بگیرد.

 

راه های ارتباطی با ما

تلفن پشتیبانی مشتریان :02128421019

 

محصولات پیشنهادی:

ترانسمیتر فشار مطلق 2088A4

ترانسمیتر فشار یوکوگاوا مدل EJA310A

ترانسمیتر فشار روزمونت 2088A1

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین محصولات ما
مقالات پالاترومارکت
مقالات مرتبط
اینستاگرام ما
با ما در تماس باشیدمشاوره و خرید انواع ابزاردقیق