02128421019
لوگو پالاترومارکت

شیر پروانه ای یا باترفلای ولو چه مزایایی دارد؟

شیر پروانه ای یا باترفلای ولو چه مزایایی دارد؟

 مشاوره و استعلام قیمت 

02128421019

لیست مطالب

چرا خرید و استفاده از شیر پروانه ای بهترین انتخاب برای صنایع است؟

 

فرقی نمی‌کند که تازه کار خود را در صنعت نفت  و صنایعی که از ولو استفاده می‌کنند شروع کرده‌اید یا دهه‌ها در این صنعت کار کرده‌اید، احتمالاً نام شیر پروانه ای را شنیده‌اید. باترفلای ولو ها یکی از رایج ترین انواع شیرها در صنعت هستند. در ادامه این مقاله به بررسی مزایای استفاده از شیر پروانه‌ای در صنعت می‌پردازیم.

 

شیر پروانه‌ای در صنعت بسیار کارآمد است

یکی از دلایل اصلی که شرکت ها و کارگران خطوط لوله شیرهای پروانه ای را ترجیح می‌دهند، کارآمد بودن آنهاست. علاوه بر این، این ولوها به راحتی تنظیم می‌شوند و به دلیل داشتن گزینه‌های فعال‌سازی مختلف ولو‌های پروانه‌ای، به حداقل تلاش کارگران نیاز دارند. در نهایت، ساختار ساده و سبک، شیرهای پروانه ای را به یکی از بهترین انتخاب‌ها برای صنایع تبدیل کرده است. 

 

 

 

موجود بودن شیرهای پروانه‌ای در انواع سایزها

شیرهای پروانه ای یکی از متنوع ترین گزینه های موجود در صنعت هستند زیرا در اندازه های مختلف موجود هستند. گزینه های اندازه این شیرها را بدون در نظر گرفتن اندازه خط با اکثر خطوط لوله سازگار می‌کند. در برخی موارد، یک خط لوله خاص ممکن است به شیری با اندازه فشرده نیاز داشته باشد و شیر پروانه ای بهترین گزینه برای این نیاز است.

آب بندی عالی باترفلای ولوها در کاربردهای کم فشار 

هر شیر موجود در بازار نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارد. با این حال، شیرهای پروانه ای دارای قابلیت آب بندی استثنایی برای هر موقعیتی که شامل فشار کم است، می باشند.

دلیل ایده آل بودن این شیرها در سناریوهای کم فشار، سبک بودن دیسک آن ها است که آب بندی را بسیار آسان می‌کند. اگر مجبور بودید یک جریان پرفشار را آب بندی کنید، ممکن است بهتر باشد از یک شیر توپی یا بال ولو استفاده کنید، زیرا آنها جایگزین سنگین تری هستند.

 

فروش و قیمت انواع باترفلای ولو

شیرهای پروانه ای، بسیار سودمند هستند و به طور گسترده ای به عنوان یک استاندارد در صنعت پذیرفته شده اند. اگر به دنبال شیرهای جدید برای خط لوله خود هستید، همین امروز با کارشناسان ما در پالاترومارکت در تماس باشید تا علاوه بر دریافت لیست قیمت از مشاوره فنی رایگان نیز بهره‌مند شوید. 

 

 

محصولات پیشنهادی: 

شیر پروانه‌ای (Butterfly) نوجیکس / باترفلای ولو nogix

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین محصولات ما
مقالات پالاترومارکت
مقالات مرتبط
سبد خرید