02128421019
لوگو پالاترومارکت

دتکتور گاز سولفوریل فلورید یا SO2F2

دتکتور گاز سولفوریل فلورید یا SO2F2

 مشاوره و استعلام قیمت 

02128421019

لیست مطالب

گاز سولفوریل فلورید یا SO2F2  چیست؟

گاز سولفوریل فلورید به صورت گاز بی رنگ و بی بو است و به عنوان یک گاز مایع تحت فشار حمل می‌شود. این گاز غیر قابل احتراق است و سنگین تر از هوا است در صورت استنشاق بسیار سمی است.

تماس با مایع محصور نشده گاز سولفوریل فلورید یا SO2F2 می‌تواند باعث سرمازدگی شود. از این گاز به عنوان یک ماده حشره کش در سازه های چوبی برای کنترل موریانه ها و سوسک ها استفاده می شود و در سنتز آلی استفاده می شود.

 

کاربردهای گاز سولفوریل فلورید

سولفوریل فلوراید (SO2F2) در ابتدا به عنوان یک عامل بخور برای تصفیه چوب بسته بندی و پالت های چوبی و همچنین برای درمان عمومی درختان برگریز و مخروطی برای محافظت از آنها در برابر حیوانات ساخته شد.

این گاز که نه تنها از کالاهای حمل شده محافظت می کند، بلکه از گسترش گونه های مهاجم نیز جلوگیری می کند. سولفوریل فلوراید برای محافظت پیشگیرانه از چوب استفاده نمی شود، بلکه برای از بین بردن فعال آفات حیوانی و قارچ ها در چوب استفاده می شود. برخلاف متیل بروماید، سولفوریل فلوراید هیچ اثر مضری برای ازن ندارد. با این حال SO2F2 به عنوان یک گاز گلخانه ای می‌تواند عمل کند.

سولفوریل فلوراید نیز با موفقیت به عنوان حشره کش برای کنترل آفات در برخی مواد غذایی استفاده می شود. بخور با SO2F2 به عنوان مثال در مورد غلات، آجیل و دانه‌های خوراکی و میوه های خشک امکان پذیر است. به همین دلیل است که مناطق انبار، سیلوها و آسیاب ها به منظور کنترل آفات با سولفوریل فلوراید ضد عفونی و تصفیه می‌شوند.

 

آیا گاز  SO2F2 خطرناک است؟ 

سولفوریل فلوراید توسط انسان تشخیص نیست و هرکسی ‌می‌تواند در مواجه با آن قرار بگیرید، که می‌تواند از طریق مجاری هوایی جذب شود.

استنشاق SO2F2 در غلظت‌های بالا می‌تواند منجر به اختلال حاد و در صورت مواجهه منظم، اختلال مزمن رفاه، اثرات بر سیستم عصبی مرکزی و آسیب ریه شود. مقدار IDLH  برای سولفوریل فلوراید موجود در هوای قابل تنفس برای انسان 200 ppm تعریف شده است. پس بهترین راه برای تشخیص این گاز استفاده از سنسورها و دتکتورهای گاز سولفوریل فلورید یا SO2F2 است. 

 

برای استعلام قیمت و مشاوره فنی رایگان با ما تماس بگیرید

 

دتکتور گاز سولفوریل فلورید یا SO2F2 

سنسورها و دتکتورهای گاز SO2F2 با دقت بالا از بهترین برندهای دنیا مانند هانیول و safegas ارائه شده توسط مجموعه پالاترومارکت با بهترین کیفیت و مشاوره رایگان برای شناسایی و تشخیص گازهای SO2F2 بهترین انتخاب است.

پس همین امروز با ما در تماس باشید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین محصولات ما
مقالات پالاترومارکت
مقالات مرتبط
سبد خرید