02128421019
لوگو پالاترومارکت

mv در دتکتور گاز کروکن Xgard چه مزیتی دارد؟

mv در دتکتور گاز کروکن Xgard چه مزیتی دارد؟

 مشاوره و استعلام قیمت 

02128421019

لیست مطالب

مزایای mV در دتکتورهای کروکن Xgard Type 3 چیست؟

دتکتور گاز کروکن Xgard Type 3 راه حل ایده آلی برای تشخیص گازهای قابل اشتعال سبک تر از هوا مانند متان و هیدروژن است. آشکارسازهای گاز در چنین کاربردهایی معمولاً باید در فضاهای پشت بام یا بالای تجهیزاتی که دسترسی برای کالیبراسیون و تعمیر و نگهداری ممکن است مشکلاتی ایجاد کند، نصب شوند.

آشکارسازهای گاز نیاز به کالیبراسیون دارند (معمولاً هر شش ماه یکبار) و سنسورها ممکن است هر 3 یا 5 سال نیاز به تعویض داشته باشند. 

 

مزیت آشکارسازهای نوع پلیستور mV

اصطلاحات «mV» و «4-20mA» نوع سیگنالی را توصیف می‌کنند که از طریق کابل بین آشکارساز گاز و سیستم کنترل (به عنوان مثال Crowcon Gasmaster) منتقل می‌شود. کالیبراسیون آشکارساز 4-20 میلی آمپر (به عنوان مثال Xgard نوع 5) مستلزم برداشتن درب و صفر کردن یا کالیبره کردن تقویت کننده است.

حتی آشکارسازهای پیچیده‌تر با نمایشگر و کالیبراسیون غیر نفوذی همچنان به دسترسی مستقیم برای کار با سیستم منو با استفاده از آهنربا برای انجام کالیبراسیون نیاز دارند.

Xgard Type 3 یک آشکارساز مبتنی بر پلیستور mV است که هیچ الکترونیک داخلی ندارد. فقط پایانه هایی برای اتصال از طریق سه سیم به سیستم کنترل (به عنوان مثال Gasmaster) دارد.

 

مطلب پیشنهادی: فناوری IR در دتکتورهای گاز چیست و چگونه کار می‌کند؟

 

راه اندازی آن مستلزم اندازه گیری «ولتاژ سر» در پایانه های آشکارساز، و انجام تنظیمات صفر و کالیبراسیون در ماژول ورودی Gasmaster است.

بنابراین، پس از راه اندازی، آشکارسازهای نوع پلیستور mV نیازی به دسترسی ندارند مگر اینکه سنسور نیاز به تعویض داشته باشد که آن هم معمولا 3 تا 5 سال یکبار نیاز است. 

Xgard Type 3 را می‌توان مستقیماً به سیستم های Gasmaster و Gasmonitor و از طریق لوازم جانبی «Accessory Enclosure» به Vortex متصل کرد که سیگنال های mV را به 4-20mA تبدیل می‌کند.

 

خرید و قیمت دتکتور گاز کروکن Xgard

برای خرید و مشاوره با کارشناسان ما در پالاترومارکت در تماس باشید تا علاوه بر دریافت مشاوره فنی رایگان از قیمت محصولات ما نیز مطلع شوید. 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین محصولات ما
مقالات پالاترومارکت
مقالات مرتبط
سبد خرید