02128421019
لوگو پالاترومارکت

استفاده از دتکتور گاز در صنایع مخابراتی | آیا گاز در صنعت مخابرات خطراتی دارد؟

آیا گاز در صنعت مخابرات خطراتی دارد؟ | استفاده از دتکتور گاز در صنایع مخابراتی

 مشاوره و استعلام قیمت 

02128421019

لیست مطالب

آیا صنایع مخابراتی نیاز به استفاده از دتکتور گاز وجود دارد؟

صنعت مخابرات شامل ارائه دهندگان کابل، ارائه دهندگان خدمات اینترنت، ارائه دهندگان ماهواره و ارائه دهندگان تلفن و فضاهای محدود است. حتی جعبه های پایانی ساده بالای زمین ممکن است حاوی خطرات گاز ناشی از کابل های زیرزمینی باشند.

گازهایی مانند متان، دی‌اکسید کربن و سولفید هیدروژن می‌توانند از کانال کابل عبور کنند که در جعبه‌های پایانه تجمع می‌یابند و با باز کردن جعبه پایانه به‌عنوان خطرات ظاهر می‌شوند.

خطر خطر زمانی رخ می‌دهد که کارگری برای انجام کارهایی که شامل باز کردن حجم‌های محصور شده‌ای است که ممکن است برای مدتی قابل دسترسی نبوده‌اند، اعزام شود. همه شرکت های مخابراتی اینها را به وفور دارند.

 

برای استعلام قیمت و مشاوره فنی رایگان با ما تماس بگیرید

خطرات گاز در صنایع مخباراتی چیست؟

کسانی که در صنعت مخابرات کار می‌کنند در معرض خطرات مختلف گازی قرار دارند که بسیاری از آنها می‌تواند به سلامت و ایمنی آنها آسیب برساند. اگرچه کمتر آشکار است، اما این خطرات باید به اندازه سقوط از ارتفاع یا برق گرفتگی جدی گرفته شوند و به سطح آموزشی مشابهی نیاز دارند.

یک کارگر نباید بدون مهار به یک موقعیت مرتفع صعود کند، به طور مشابه آنها نباید بدون آموزش فضای محدود مناسب به فضاهای محدود دسترسی داشته باشند. آگاهی از خطرات موجود و به حداقل رساندن خطراتی که می‌تواند منجر به اثرات نامطلوب شود، یک اصل ایمنی شناخته شده است. آموزش و PPE مناسب می‌تواند به محافظت از کارگران در برابر این خطرات کمک کند.

 

مطلب پیشنهادی: چالش گاز‌های سمی در صنعت ساخت و ساز و نقش آشکارساز گاز در رفع آن

 خطرات گاز

از آنجایی که بسیاری از فضاهای محدود در صنعت مخابرات وجود دارد، کارگران در معرض خطر وجود گازهای خطرناک و سمی در آنجا هستند. گازهای خطرناک را نیز می‌توان به جعبه های پایانی به ظاهر ساده در سطح زمین متصل کرد. گازهایی مانند متان، دی اکسید کربن و سولفید هیدروژن گاهی از طریق لوله کابل عبور می‌کنند و بنابراین، هنگامی که جعبه پایانه باز می شود، تجمع این گازها آزاد می شود.

فضاهای بسته یا نیمه بسته با سطوح بالای متان در هوا، میزان اکسیژن موجود برای تنفس را کاهش می‌دهد و بنابراین می‌تواند باعث تغییرات خلقی، مشکلات گفتاری و بینایی، از دست دادن حافظه، حالت تهوع، بیماری، برافروختگی صورت و سردرد شود. در موارد شدیدتر و قرار گرفتن در معرض طولانی مدت، ممکن است تغییراتی در تنفس و ضربان قلب، مشکلات تعادل، بی حسی و بیهوشی ایجاد شود. همچنین خطر آتش سوزی وجود دارد زیرا متان بسیار قابل اشتعال است.

 

مصرف مونوکسید کربن (CO) همچنین مشکلات جدی سلامتی را برای کارگران ایجاد می‌کند، به طوری که افرادی که این ماده سمی را مصرف می‌کنند با علائمی شبیه آنفولانزا، درد قفسه سینه، گیجی، آریتمی غش، تشنج یا حتی اثرات بدتر بر سلامتی در مواجهه طولانی یا طولانی مواجه می شوند. مسمومیت با سولفید هیدروژن (H2S) باعث مشکلات مشابه و همچنین هذیان، لرزش، تشنج و سوزش پوست و چشم می شود. دی اکسید کربن یک گاز خفه کننده است که می‌تواند اکسیژن را جابجا کرده و باعث سرگیجه شود.

 

راه حل ما در پالاترومارکت

دتکتور گاز را می‌توان به دو صورت ثابت و قابل حمل ارائه کرد. آشکارسازهای گاز قابل حمل ما در برابر طیف گسترده ای از خطرات گاز افراد را محافظت می‌کنند. دتکتور های گاز ثابت ما در مواردی استفاده می‌شوند که قابلیت اطمینان،  و عدم وجود آلارم‌های کاذب برای تشخیص کارآمد و مؤثر گاز مؤثر است.

اگر به دنبال خرید دتکتور گاز هستید همین امروز با کارشناسان ما در پالاترومارکت در تماس باشید. 

راه‌های ارتباط با ما 

 

تلفن: 02128421019

واتس‌آپ: 09357141700

 

محصولات پیشنهادی: 

کابل آنالایز CYK10 برند اندرس هاوزر

کابل آنالایزر سری CPK 7 برند اندرس هاوزر

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین محصولات ما
مقالات پالاترومارکت
مقالات مرتبط
سبد خرید