021-88521630
021-28421019
جستجو

قیمت شیر برقی آب + بررسی تعریف و عملکرد انواع سلونوئید ولو آب

قیمت شیر برقی آب + بررسی تعریف و عملکرد انواع سلونوئید ولو آب

خرید و مشاوره:

021-88521630
021-28421019

واتس آپ:
09357141700

محصولات ارائه شده در پالاترومارکت

سلونوئید ولو آب چیست؟

شیر برقی آب یک دستگاه کنترل سیال الکترومغناطیسی از راه دور است که برای خاموش کردن یا اجازه عبور آب در کاربردهای مختلف استفاده می‌شود. این شیر برقی ها معمولاً از یک شیر آب استاندارد و از نوع پاپت تشکیل شده اند که توسط یک شیر برقی نصب شده در بالای بدنه شیر فعال می‌شود.

هنگامی‌که شیر برقی فعال می‌شود، سوپاپ را در برابر کشش فنر به سمت بالا می‌کشد و دریچه را باز می‌کند و اجازه عبور آب را می دهد. هنگامی‌که برق شیر برقی قطع می‌شود، فنر سوپاپ مجدداً پاپت را قرار می دهد و در حالی که این کار را انجام می دهد، شیر را می بندد.

شیر برقی معمولاً در مواردی استفاده می‌شود که شیرها در مکان های دور از دسترس، خطرناک یا دور از دسترس قرار دارند و عملکرد شیر توسط یک سیستم خودکار کنترل می‌شود

 

مطلب پیشنهادی: قیمت و خرید سلونوئید ولو + نکات مهم در خرید و انتخاب شیر برقی

 

شیرهای برقی دستگاه های کنترل سیال پرکاربرد در کاربردهایی هستند که نیاز به فعال سازی از راه دور یا خودکار شیرها دارند. سلونوئید یک محرک بسیار ساده است که برای تولید حرکت کاری خود به نیروی الکترومغناطیسی متکی است.

شیر برقی متوسط شامل یک سیم پیچ سیمی است که به دور یک هسته توخالی پیچیده شده است. یک پیستون متحرک و فلزی آهنی در نزدیکی دهانه هسته قرار داده شده است. هنگامی‌که جریان الکتریکی از سیم پیچ عبور می‌کند، یک میدان مغناطیسی قدرتمند ایجاد می‌شود که پیستون را جذب می‌کند و آن را هوشمندانه به داخل هسته می‌کشد و حرکت خروجی مورد نیاز را ایجاد می‌کند.

 

در مورد شیر برقی آب، پیستون به ساقه یک شیر معمولی از نوع پاپت متصل می‌شود. هنگامی‌که شیر برقی فعال می‌شود، پیستون متحرک، پاپت را از روی صندلی خود در برابر فشار فنر بالا می برد و مسیر جریان را از طریق شیر باز می‌کند.

اگر برق سیم پیچ قطع شود، فنر سوپاپ پاپپت را روی نشیمنگاهش می‌چسبد و دریچه را می‌بندد و همزمان شیر برقی را دوباره تنظیم می‌کند. شیر برقی معمولاً یک واحد یک تکه است که شیر برقی به طور دائم در بالای بدنه شیر نصب می‌شود. در برخی موارد، شیر و شیر برقی در یک محفظه مشترک آب بندی می‌شوند که فقط اتصالات ورودی و خروجی آب و سیم پیچ برقی قابل مشاهده است.

 

مطلب پیشنهادی: مشکلات معمول سلونوئید ولوها و نحوه برطرف کردن آن‌ها

شیر برقی آب در چه کابردهایی قابل استفاده است؟

شیر برقی آب معمولاً در کاربردهایی یافت می‌شود که محل شیر در مکان های غیرقابل دسترس، دورافتاده یا خطرناک است. در برخی موارد، شیر ممکن است به صورت دستی توسط یک اپراتور از یک ایستگاه کنترل متمرکز فعال شود. همچنین به طور گسترده در برنامه های خودکار مانند سیستم های آبیاری با کنترل تایمر و سیستم های بارانی آتش نشانی استفاده می‌شود. شیر برقی ها علاوه بر این در سیستم های پیچیده و گسترده که دارای تعداد زیادی شیر و حجم چرخه عملکرد بالا هستند، مفید هستند.

 

قیمت و خرید شیر برقی آب

برای استعلام قیمت این شیر برقی و خرید می‌توانید همین امروز با کارشناسان فروش ما در پالاترومارکت در تماس باشید تا از مشاوره فنی رایگان قبل از خرید نیز بهره‌مند شوید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین محصولات ما
مقالات پالاترومارکت
مقالات مرتبط
اینستاگرام ما
با ما در تماس باشیدمشاوره و خرید انواع ابزاردقیق