021-88521630
021-28421019
جستجو

چگونه بر چالش های واکنش اضطراری در محل کار غلبه کنیم؟

چگونه بر چالش های واکنش اضطراری در محل کار غلبه کنیم؟

خرید و مشاوره:

021-88521630
021-28421019

واتس آپ:
09357141700

محصولات ارائه شده در پالاترومارکت

به عنوان یک متخصص ایمنی، چیزی که باید در ذهن خود نگه دارید این است که چگونه می‌توانید محل کار خود را ایمن کنید و در عین حال امنیت کارگران و جامعه خود را حفظ کنید و برای اینکار  چه راهی بهتر از نظارت بر گازها و دستگاه های ایمنی شخصی و داده هایی که قبلاً جمع‌آوری کرده اند. 

چندین راه حل وجود دارد که به تیم شما امکان می‌دهد حتی در زمانی که به صورت جداگانه کار می‌کنند، با هم ارتباط برقرار کنند، که می‌تواند ابزاری ضروری برای واکنش اضطراری و کاهش خطرات در آینده باشد.

 

اهمیت نظارت شخصی

آشکارسازهای گاز شخصی بخش مهمی‌از ایمنی محل کار در صورت وجود خطرات گاز هستند. هنگامی‌که افراد به مانیتورهای گاز شخصی مجهز شوند، کارگران می‌توانند بدون نگرانی در مورد خطرات نامرئی بر روی کار خود تمرکز کنند.

ویژگی‌های زیادی وجود دارد که باید هنگام انتخاب یک مانیتور گاز شخصی در نظر بگیرید٬ مانند اشتراک‌گذاری هشدار همتا و نظارت در لحظه (Live)، که دو توانایی هستند که دید خطراتی را که ممکن است با آن‌ها روبرو شوید به شدت بهبود می‌بخشند. با وجود کارگرانی که دائماً در حال حرکت هستند، به راهی نیاز دارید تا ببینید همه آنها در یک نما با چه چیزی روبرو می‌شوند.

 

برای استعلام قیمت و مشاوره فنی رایگان با ما تماس بگیرید

چالش های مشترک

در هر محل کار معینی، می‌توانید منابع خطر بالقوه متعددی را در سراسر تأسیسات پیدا کنید. این مرکز در ویدئوی زیر نگران قرار گرفتن در معرض گازهای حاد و مزمن بالقوه برای کارکنان خود است. منابع در سراسر سایت پراکنده هستند.

از آنجایی که این تیم از مانیتورهای زیادی استفاده می‌کند، غیرممکن است که آنها به بررسی هزاران گزارش داده در دستگاه‌های خود برای به دست آوردن بینش در مورد خطرات یا مشخص کردن منبع تماس‌ها تکیه کنند. زمان آنها بسیار با ارزش است که نمی‌توان آن ها را برای ریشه یابی مشکل تلف کرد.

در مورد یک حادثه، مدیران ایمنی و پرسنل نیاز به دسترسی سریع و آسان به چه کسی، چه چیزی، چه زمانی، کجا و چرا دارند تا بتوانند مشکل را حل کنند.

 

مطلب مرتبط: نکات مهم در انتخاب و خرید آشکارساز شعله (Flame Detector)

مانیتورهای متصل برای پاسخگویی فوری

هر کارگر  می‌تواند یک مانیتور چند گازی Ventis Pro5 با یک برچسب iAssign شخصی می‌پوشد که خوانش‌های دستگاه را با نام خود برچسب‌گذاری می‌کند و ردیابی وضعیت و موقعیت مکانی آن‌ها را بدون بررسی دستی که جریان کار را مختل می‌کند آسان می‌کند. کارگران قبل از هر شیفت مانیتور خود را برچسب گذاری می‌کنند که مدیریت تجهیزات را نیز ساده می‌کند.

 

برای استعلام قیمت و مشاوره فنی رایگان با ما تماس بگیرید

 

همانطور که کارگران در داخل تأسیسات حرکت می‌کنند، مانیتور گاز Ventis Pro آنها به طور خودکار با استفاده از فناوری LENS Wireless به دروازه های استراتژیک RGX متصل می‌شود، که وقتی با یک چراغ iAssign ترکیب می‌شود، پرسنل ایمنی را به مکان خاص یک فرد به روز می‌کند.

هنگامی‌که یک قرار گرفتن در معرض واقعی رخ می‌دهد، تجهیزات بلافاصله با استفاده از نرم افزار iNet Now از طریق هشدارهای متنی و ایمیلی، چه کسی، چه چیزی، چه زمانی، کجا و چرا را به افراد مسئول منتقل می‌کند.

با هشدارهای فوری که در یک نگاه به مهم ترین سؤالات پاسخ می‌دهد، از جمله نام کارگر در معرض خطر، چه خطری زنگ هشدار را فعال کرده است، و زمان و مکان خطر آغازگر، آنها می‌توانند اقدامات فوری و مناسب را برای جلوگیری از نشت و پیگیری انجام دهند. بر روی افرادی که در معرض خطر قرار داشتند.

 

مطلب مرتبط: یک آشکارساز گاز مناسب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

 

کاهش خطرات با وضوح به خطرات

اکنون هنگامی‌که قرار گرفتن در معرض قرار می‌گیرد، این تسهیلات نه تنها می‌تواند در پاسخ به آن اقدام فوری انجام دهد، بلکه اطلاعات ردیاب های شخصی را نیز برای جلوگیری از اتفاقات مشابه اعمال می‌کند.

هنگامی‌که کارگران مانیتورهای خود را در پایان روز متصل می‌کنند، داده‌هایی که جمع‌آوری می‌کنند به‌طور خودکار در iNet Control آپلود می‌شوند ( نرم‌افزار مدیریتی که داده‌ها را برای نشان دادن بینش‌هایی در مورد رفتارهای مخاطره‌آمیز، عملکرد تجهیزات و روندهای خطر ساده می‌کند)

هر هفته، پرسنل ایمنی می‌توانند نقشه‌های حرارتی به‌روز شده از نقاط داغ در معرض قرار گرفتن در سراسر سایت را مشاهده کنند تا به مهندسی خطرات برای کنترل‌های ریسک مؤثرتر ادامه دهند. 

 

سخن پایانی: 

اگر به دنبال خرید تجهیزات ایمنی صنایع مانند تجهیزات اعلان حریق ضد انفجار٬ آشکارساز گاز٬ آشکازساز شعله و … هستید همین امروز با کارشناسان فروش ما در پالاترومارکت در تماس باشید. 

 

درخواست مشاوره و تماس با ما

تلفن پشتیبانی مشتریان : 02128421019

 

محصولات پیشنهادی: 

آژیر SOUNDER

آژیر و فلاشر SF-523J

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین محصولات ما
مقالات پالاترومارکت
مقالات مرتبط
اینستاگرام ما
با ما در تماس باشیدمشاوره و خرید انواع ابزاردقیق